HAKKIMIZDA

Doğu Ofis’e hoş geldiniz!
 
2015 yılında Diyarbakır'da kurulan ve şu an 2000m²’lik showroom’a sahip olan Doğu Ofis, ofis mobilyaları sektöründe Türkiye’nin lider markası Bürotime Ofis Mobilyalarının Diyarbakur Bölge Temsilciliği yapmaktadır.
 
Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde nitelikli ürün - kaliteli hizmet anlayışına vermiş olduğu öncelikle  bu günlere gelen Doğu Ofis, aynı zaman da; müşteri talepleri doğrultusun da Eğitim, Otel, Restoran, Bahçe ve Mutfak Mobilyaları alanlarında da projeli işlere imza atmaktadır.
             
Mağazamızda satışa sunulan ürünlerin geniş bir çeşitlilikle teşhir ediliyor olmasının yanı sıra, uzman tasarım ekibi ile ücretsiz olarak üç boyutlu projelendirme hizmeti de verilmektedir. 
 
Keşif ekibiyle birlikte mekânınızı değerlendiren Doğu Ofis, ihtiyaçlarınızı belirleyip sizlere bu konuda çeşitli seçenekler sunmaktadır. Kabul ettiğiniz seçenekler doğrultusunda, mimari desteğiyle alanlarınızı projelendirip; proje onayından sonra üretim, teslimat ve montaj ile birlikte A’dan Z’ye tüm eksiklerinizi tamamlayıp, projenizi sonlandırmaktadır. 
 
Bu hizmet karşısında ise sizlere sadece projenizi uzaktan izlemenin keyfini yaşamak kalıyor.
 
DEĞERLERİMİZ
 
Vizyon
Geniş ürün yelpazesi ile portföyündeki ürünleri, modern tekniklerle sunan, müşteri memnuniyeti odaklı; güvenilir, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek, yurtiçi ve yurtdışında kalıcı, lider bir kurum olmak.  
 
 
Misyon
Profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedef edinen; yenilikçi, kaliteli, her kesime hitap eden tasarımlarını modern tekniklerle sunan, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap vermekle beraber sektörümüzde, güven duyulan bir kurum olarak sürdürülebilir fayda sağlamak.